Magia filcowania

Dzięki współpracy
Pracowni Kreatywności
oraz Ireny Biskup - Pawie Oczko
powstała "Magia filcowania"
-  pierwsza polska książka
o technice filcowania.
Jest to pierwsza część serii
opisującej tę niezwykłą technikę.

 

Magia filcowania jest książką o podstawach filcowania w formie podręcznika instruktażowego. Zawiera szczegółowe opisy materiałów i narzędzi używanych w technice filcowania. Opisuje nie tylko ich praktyczne zastosowanie ale też wady i zalety. Sama technika filcowania przedstawiona jest w 15-tu rozdziałach w postaci szczegółowego bogatego w zdjęcia instruktarzu jak filcować na mokro i sucho oraz łączyć poznane techniki. W każdym rozdziale uczymy się nowej rzeczy: od kulki, dreda czy kostki, przez cięte z dreda korale, filcowanie w formie, bransolety, po skomplikowane kwiaty. W książce można znaleźć też adresy sklepów z materiałami i galerię prac z filcu.
Książka te przeznaczona jest zarówno dla osób, które nigdy nie filcowały, jak i znawczyń tematu - wszak mogą znaleźć tam usystematyzowaną wiedzę na temat rodzajów wełny i narzędzi, pomocne porady oraz nowe sposoby i techniki na tworzenie kwiatów, także bardziej skomplikowanych.

Tytuł: Magia filcowania
Autor: Irena Biskup, Justyna Wróbel-Mikołajczyk
Wydawnictwo: Pracownia Kreatywności
Okładka: Miękka
Ilość stron: 112
Wymiary: 27,4 / 20,1cm.

Do kupienia w naszym sklepie: www.sklep-galeria.pl

Księgarnie, sklepy hobbystyczne, pracownie warsztatowe lub inne firmy i placówki zainteresowane ofertą hurtową prosimy o kontakt mailowy na biuro@pracowniakreatywnosci.pl

Patronat medialny nad książką "Magia filcowania" objęli:

 

Patronat honorowy objęli:

43-300 Bielsko-Bia00a ul. Schodowa 1/1 tel. 509 424 912 email:biuro@pracowniakreatywnosci.pl